Rzecz o Chinach, Chińczykach, chińszczyźnie i pewnym sinologu.
web stats stat24.com
RSS
poniedziałek, 10 września 2007
Awaria + UPDATE
Ostatnio trochę zaniedbałem prowadzenie bloga, a to z powodu dwutygodniowego wyjazdu na Mazury, z którego dopiero niedawno powróciłem. Miałem zrobić notek na zapas i tylko publikować je z kafejek internetowych, ale nie wyszło.

Publikacja kolejnego wpisu, tym razem poświęconego Szanghajowi, opóźni się z powodu poważnej awarii laptopa, na którym znajdował się niemal gotowy tekst oraz wszystkie zdjęcia. Z tego też powodu nie wiem kiedy pojawi się tu coś nowego. Sprzęt jest już po gwarancji, a w serwisach mówią, że sama diagnoza zajmie od 3 do 6 dni. Jeżeli ktoś mógłby polecić serwis, gdzie ekspresowo naprawiają laptopy firmy Gateway, to proszę o kontakt mailowy (ximinez[AT]gazeta.pl).

UPDATE
Laptop jest nadal niesprawny i prawdopodobnie nie uda się go naprawić (serwis trzyma go już miesiąc i podobno wypróbowują właśnie ostatnią znaną im technikę rozwiązania tego problemu). Kiedy już odzyskam dane z dysku (w tym zdjęcia) może uda mi się przysiąść gdzieś do sprawnego komputera na tyle długo, żeby coś napisać. Może... Radzę szanownym Czytelnikom, aby nigdy nie kupowali urządzeń firmy Gateway.
12:56, ximinez
Link Komentarze (5) »